• Aktualności
  • Płać jak lubisz i graj o nagrody! - Tydzień Płatności Bezgotówkowych

Płać jak lubisz i graj o nagrody! - Tydzień Płatności Bezgotówkowych

07-11-2023

"Płać, jak lubisz i graj o nagrody” to hasło tegorocznego Tygodnia Płatności Bezgotówkowych, który rozpoczął się 6 listopada 2023 r. Nie czekaj, wyślij zgłoszenie w dniach 6-12 listopada i graj o atrakcyjne nagrody!
Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Polska Bezgotówkowa, która wraz z partnerami przygotowała konkursy z atrakcyjnymi nagrodami! Pierwszy z myślą o konsumentach, płacących cyfrowo, z kolei drugi dedykowany przedsiębiorcom, pragnącym rozwijać swoje firmy. Niezależnie od nagród, które czekają na zwycięzców, każdy uczestnik konkursu otrzymuje niespodziankę. 

Konkurs dla klientów indywidulanych „Płać, jak lubisz i graj o nagrody!” 
Zapłaciłeś kartą, zegarkiem lub telefonem w ciekawym lub nietypowym miejscu?
Podziel się swoimi niecodziennymi, radosnymi doświadczeniami z płatnościami bezgotówkowymi – zadanie możesz wykonać w formie opisu, nagrania lub zdjęcia), następnie wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie!

Kiedy?
Zgłoszenia można wysyłać od 6 do 12 listopada

Co można wygrać?
Vouchery: Itaki, SKI Team, ISPOT, RTV Euro AGD, Smyk

Regulamin konkursu dla Ciebie
Wszystkie szczegóły znajdują się TUTAJ

Konkurs dla Firm „Rozwijaj z nami swój biznes!” 
Jeśli jesteś przedsiębiorą i posiadasz w firmie terminal płatniczy, możesz dołączyć do konkursu z okazji Tygodnia Płatności Bezgotówkowych. Opisz swoje biznesowe doświadczenia z płatnościami bezgotówkowymi i zainstalowaniem terminala płatniczego.

Kiedy?
Zgłoszenia można wysyłać od 6 do 12 listopada

Co można wygrać?
Pakiet usług marketingowych wspierających rozwój firmy, dopasowany do Twoich potrzeb.

Regulamin konkursu dla Firmy

Wszystkie szczegóły znajdują się TUTAJ
 
Wspólnie z @Fundacja Polska Bezgotówkowa zapraszamy do świętowania Tygodnia Płatności Bezgotówkowych. 
Oprócz informacji o konkursach, na stronie https://polskabezgotowkowa.pl/ dostępne są artykuły na temat płatności kartą, telefonem lub zegarkiem. Przygotowany i udostępniony został również Quiz, który daje możliwość sprawdzenia swojej wiedzy o płatnościach bezgotówkowych - Sprawdź, czy jesteś Specjalistą, Ekspertem, a może Mistrzem!

 baner 1200x800

Znajdziesz nas też tutaj

Bank Spółdzielczy w Czyżewie z siedzibą w Czyżewie przy ul. Szkolnej 52, 18-220 Czyżew, wpisany przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000153001, NIP: 723-11-37-843, REGON: 000494433, BIC CODE (SWIFT): POLUPLPR.