• Zablokuj dostęp do bankowości internetowej
 • Zablokuj dostęp do bankowości internetowej

  Zablokuj dostęp do bankowości internetowej

  Zablokuj dostęp do bankowości internetowej

  Jeśli coś budzi Twoją wątpliwość, nie działa tak jak powinno lub podejrzewasz że padłeś ofiarą oszustwa, dokonaj blokady elektronicznych kanałów dostępu:

  • w dowolnej placówce Banku Spółdzielczego w Czyżewie;
  • wysyłając SMS pod numer 661 000 262 o treści BW#Identyfikator#PESEL – z dowolnego numeru telefonu, gdzie Identyfikator, to login do Systemu Bankowości Internetowej,
  • wysyłając SMS pod numer 661 000 262 o treści BW#Identyfikator – z numeru telefonu wskazanego w Banku, gdzie Identyfikator, to login do Systemu Bankowości Internetowej,
  • w aplikacji mobilnej Nasz Bank – Ustawienia – Zablokuj dostęp do bankowości elektronicznej;
  • w Systemie Bankowości Internetowej przy użyciu opcji “Zablokuj dostęp" która znajduje się obok przycisku “Wyloguj

  Aby dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego w celu kontaktu z naszą doświadczoną kadrą. Zapraszamy również do naszych placówek.

  Bank Spółdzielczy w Czyżewie

  86 275 50 05
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  ul. Szkolna 52
  18-220 Czyżew

  Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Zastrzeżenia kart dla Klientów 

  • (+48) 86 215 50 50 (z telefonów komórkowych lub z zagranicy, opłata wg taryfy operatora)
  • (+48) 828 828 828 (ogólnopolski system zastrzegania kart, z telefonów komórkowych i stacjonarnych, z kraju i z zagranicy, koszt wg taryfy operatora)

  Reklamacje

  W Banku Spółdzielczym w Czyżewie zawsze staramy się, żeby nasze produkty i usługi spełniały Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz zastrzeżenia, możesz złożyć reklamację. Każda opinia jest dla nas cenna. Jak złożyć reklamację przeczytasz TUTAJ.

  Znajdziesz nas też tutaj

  Bank Spółdzielczy w Czyżewie z siedzibą w Czyżewie przy ul. Szkolnej 52, 18-220 Czyżew, wpisany przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000153001, NIP: 723-11-37-843, REGON: 000494433, BIC CODE (SWIFT): POLUPLPR.