• Uniwersalny Kredyt Hipoteczny

  Uniwersalny Kredyt Hipoteczny

  Uwolnij zamrożony kapitał! Mieszkanie i dom mogą spełnić Twoje marzenia! Skorzystaj z Uniwersalnego Kredytu Hipotecznego i spełnij każde swoje marzenie – nowe meble, samochód, wycieczkę do egzotycznych krajów czy studia dla swojego dziecka!

  Dlaczego warto?

  wysoka kwota kredytu na dowolny cel

  długi okres kredytowania – nawet do 15 lat

  szybka decyzja kredytowa

  Przydatne informacje

  Szczegółowe informacje o kredycie

  Uniwersalny Kredyt Hipoteczny może być przeznaczony na dowolny cel i nie wymaga udokumentowania wykorzystania środków, ale cel ten musi zostać określony w umowie kredytu.

  Maksymalna kwota kredytu może wynieść nawet do 5 mln zł, jednak nie może przekroczyć 60% wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie i własność Kredytobiorcy.

  Maksymalny okres kredytowania wynosi 180 m-cy, z karencją w spłacie kapitału do 6 m-cy.

   Oprocentowanie kredytu – zmienne (WIBOR 3M+ marża)

  Udzielamy kredytów w złotówkach, co oznacza, że są one wolne od ryzyka kursowego i kosztów przewalutowania.

  Spłata kredytu następuje w okresach miesięcznych, a Ty masz możliwość wyboru dnia spłaty raty, który najbardziej Ci odpowiada.

  Możliwość wyboru rodzaju rat – równe lub malejące.

  Obligatoryjnym zabezpieczeniem jest hipoteka na nieruchomości mieszkalnej. Pozostałe formy zabezpieczeń są ustalane indywidualnie z Bankiem.

  Dodatkowo masz możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie Generali Życie T.U S.A.

  Oprocentowanie i opłaty

  Wyliczenia reprezentatywne dla Uniwersalnego Kredytu Hipotecznego „UKH” na dzień 4 października 2022 r.: całkowita kwota kredytu: 200 000,00 zł; okres kredytowania: 180 miesięcy; wypłata jednorazowa; brak karencji; zmienne oprocentowanie kredytu: 13,16% w skali roku – na które składa się wskaźnik referencyjny WIBOR 3M tj. 7,16% wg stanu na dzień 4 października 2022 r. oraz marża Banku 4,50% z zastrzeżeniem, że do czasu ustanowienia hipoteki jest ona podwyższona o 1,50 pp. i wynosi 6,00% (dla potrzeb niniejszej kalkulacji przyjęto, że obniżenie oprocentowania nastąpi po 12 miesiącach od dnia wypłaty kredytu). Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 13,05%; 180 miesięcznych równych rat, przy czym pierwsze 12 rat w wysokości 2 551,58 zł, następne w wysokości 2 364,83 zł i ostatnia rata w wysokości 4 149,00 zł. Całkowity koszt kredytu 233 743,57 zł, w tym: suma odsetek w całym okresie kredytowania: 229 694,57 zł., prowizja za udzielenie kredytu: 2,00% kwoty kredytu wynosząca 4 000,00 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych 19,00 zł., opłata za odpis KW: 30,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty wynosi: 433 743,57 zł.

  W całkowitym koszcie kredytu Bank nie uwzględnia następujących kosztów: kosztu ubezpieczenia kredytowanej nieruchomości spoza oferty Banku oraz kosztu wyceny nieruchomości, gdyż nie jest dostawcą tych usług dodatkowych dla konsumenta. Ponadto Kredytobiorca dodatkowo ponosi koszty związane z ustanowieniem hipoteki, które nie są wliczane do całkowitego kosztu kredytu i RRSO.

  Informacje o całkowitej kwocie kredytu, całkowitym koszcie kredytu, całkowitej kwocie do zapłaty przez konsumenta oraz rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania powinny być analizowane łącznie z formularzem informacyjnym udostępnianym przez Bank przed zawarciem umowy o kredyt.

  Kalkulator kredytowy
  Invalid Input
  Invalid Input
  Pole wymagane

  Wyliczenia dokonane za pomocą powyższego kalkulatora mają charakter orientacyjny i przykładowy. Służą wyłącznie celom informacyjnym i nie powinny być traktowane jako oferta, rekomendacja, zaproszenie do zawarcia umowy kredytu ani usługa doradztwa.

  Informacje wyżej podane powinny być analizowane wyłącznie z formularzem informacyjnym udostępnianym przez Bank przed zawarciem umowy o kredyt. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta, na podstawie przekazanych przez niego informacji. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

  Pole wymagane
  Niepoprawny format
  Pole wymagane
  Pole wymagane
  Odśwież Pole wymagane

  Aby dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego w celu kontaktu z naszą doświadczoną kadrą. Zapraszamy również do naszych placówek.

  Bank Spółdzielczy w Czyżewie

  Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych

  Zastrzeżenia kart dla Klientów 

  • (+48) 86 215 50 50 (z telefonów komórkowych lub z zagranicy, opłata wg taryfy operatora)
  • (+48) 828 828 828 (ogólnopolski system zastrzegania kart, z telefonów komórkowych i stacjonarnych, z kraju i z zagranicy, koszt wg taryfy operatora)

  Reklamacje

  W Banku Spółdzielczym w Czyżewie zawsze staramy się, żeby nasze produkty i usługi spełniały Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz zastrzeżenia, możesz złożyć reklamację. Każda opinia jest dla nas cenna. Jak złożyć reklamację przeczytasz TUTAJ.

  Znajdziesz nas też tutaj

  Bank Spółdzielczy w Czyżewie z siedzibą w Czyżewie przy ul. Szkolnej 52, 18-220 Czyżew, wpisany przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000153001, NIP: 723-11-37-843, REGON: 000494433, BIC CODE (SWIFT): POLUPLPR.