• Kredyt mieszkaniowy Mój Dom

  Kredyt mieszkaniowy Mój Dom

  Nie czekaj aż marzenia o własnym domu spełnią się same! Skorzystaj z kredytu mieszkaniowego Mój Dom i zamieszkaj u siebie!

  Dlaczego warto?

  możliwość sfinansowania do 80% wartości nieruchomości
  okres kredytowania do 25 lat
  szeroki zakres kredytowania (m.in. zakup mieszkania, domu, działki budowlanej, budowa domu i wiele innych)
  specjalne pakiety ubezpieczeń na życie

  Przydatne informacje

  Szczegółowe informacje o kredycie

  Kredyt mieszkaniowy Mój Dom przeznaczony jest na zakup mieszkania lub domu jednorodzinnego, zakup działki budowlanej, budowę lub remont domu jednorodzinnego oraz wiele innych.

  Kwota kredytu uzależniona jest od wartości kredytowanej nieruchomości oraz osiąganych dochodów.

  Maksymalny okres kredytowania – 25 lat.

  Oprocentowanie kredytu – zmienne (WIBOR 3M + marża).

  Udzielamy kredytów w złotówkach, co oznacza, że są one wolne od ryzyka kursowego i kosztów przewalutowania.

  Spłata kredytu następuje w okresach miesięcznych, a Ty masz możliwość wyboru dnia spłaty raty, który najbardziej Ci odpowiada.

  Możliwość wyboru rodzaju rat – równe lub malejące.

  Obligatoryjnym zabezpieczeniem jest hipoteka na nieruchomości mieszkalnej. Pozostałe formy zabezpieczeń są ustalane indywidualnie z Bankiem.

  Dodatkowo masz możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie Generali Życie T.U S.A.

  Oprocentowanie i opłaty

  Wyliczenia reprezentatywne dla kredytu hipotecznego „MÓJ DOM” na dzień 4 października 2022 r.: całkowita kwota kredytu: 200 000,00 zł; okres kredytowania: 180 miesięcy; wypłata jednorazowa; brak karencji; zmienne oprocentowanie kredytu: 11,16% w skali roku – na które składa się wskaźnik referencyjny WIBOR 3M tj. 7,16% wg stanu na dzień 4 października 2022 r. oraz marża Banku 2,50% z zastrzeżeniem, że do czasu ustanowienia hipoteki jest ona podwyższona o 1,50 pp. i wynosi 4,00% (dla potrzeb niniejszej kalkulacji przyjęto, że obniżenie oprocentowania nastąpi po 12 miesiącach od dnia wypłaty kredytu); Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 10,79%; 180 miesięcznych równych rat, przy czym pierwsze 12 rat w wysokości 2 293,33 zł, następne w wysokości 2&nbsp116,18&nbspzł i ostatnia rata w wysokości 3 410,59 zł. Całkowity koszt kredytu 188 381,61 zł, w tym: suma odsetek w całym okresie kredytowania: 184 332,61 zł, prowizja za udzielenie kredytu: 2,00% kwoty kredytu wynosząca 4 000,00 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych 19,00 zł opłata za odpis KW: 30,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty wynosi: 388 381,61 zł.

  W całkowitym koszcie kredytu Bank nie uwzględnia następujących kosztów: kosztu ubezpieczenia kredytowanej nieruchomości spoza oferty Banku oraz kosztu wyceny nieruchomości, gdyż nie jest dostawcą tych usług dodatkowych dla konsumenta. Ponadto Kredytobiorca dodatkowo ponosi koszty związane z&nbspustanowieniem hipoteki, które nie są wliczane do całkowitego kosztu kredytu i RRSO.

  Informacje o całkowitej kwocie kredytu, całkowitym koszcie kredytu, całkowitej kwocie do zapłaty przez konsumenta oraz rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania powinny być analizowane łącznie z formularzem informacyjnym udostępnianym przez Bank przed zawarciem umowy o kredyt.

  Kalkulator kredytowy

  Invalid Input
  Invalid Input
  Pole wymagane

  Wyliczenia dokonane za pomocą powyższego kalkulatora mają charakter orientacyjny i przykładowy. Służą wyłącznie celom informacyjnym i nie powinny być traktowane jako oferta, rekomendacja, zaproszenie do zawarcia umowy kredytu ani usługa doradztwa.

  Informacje wyżej podane powinny być analizowane wyłącznie z formularzem informacyjnym udostępnianym przez Bank przed zawarciem umowy o kredyt. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta, na podstawie przekazanych przez niego informacji. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

  Pole wymagane
  Niepoprawny format
  Pole wymagane
  Pole wymagane
  Odśwież Pole wymagane

  Aby dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego w celu kontaktu z naszą doświadczoną kadrą. Zapraszamy również do naszych placówek.

  Bank Spółdzielczy w Czyżewie

  Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych

  Zastrzeżenia kart dla Klientów 

  • (+48) 86 215 50 50 (z telefonów komórkowych lub z zagranicy, opłata wg taryfy operatora)
  • (+48) 828 828 828 (ogólnopolski system zastrzegania kart, z telefonów komórkowych i stacjonarnych, z kraju i z zagranicy, koszt wg taryfy operatora)

  Reklamacje

  W Banku Spółdzielczym w Czyżewie zawsze staramy się, żeby nasze produkty i usługi spełniały Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz zastrzeżenia, możesz złożyć reklamację. Każda opinia jest dla nas cenna. Jak złożyć reklamację przeczytasz TUTAJ.

  Znajdziesz nas też tutaj

  Bank Spółdzielczy w Czyżewie z siedzibą w Czyżewie przy ul. Szkolnej 52, 18-220 Czyżew, wpisany przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000153001, NIP: 723-11-37-843, REGON: 000494433, BIC CODE (SWIFT): POLUPLPR.