• Kredyt inwestycyjny

  Kredyt inwestycyjny

  Jeśli w swojej jednostce planujesz duże zadanie inwestycyjne, przy którym niezbędne jest finansowanie z zewnątrz, możesz liczyć na nasze wsparcie! Kredytem inwestycyjnym pomożemy Ci sfinansować niemal każdą inwestycję samorządową, wymagającą długoterminowego finansowania.

  Dlaczego warto?

  zapewnienie stabilnego źródła finansowania inwestycji

  warunki kredytu dostosowane do indywidualnego charakteru realizowanej inwestycji

  atrakcyjne oprocentowanie kredytu – odsetki naliczane są od wykorzystanej kwoty kredytu

  automatyczna spłata z wpływów na rachunek

  elastyczne formy zabezpieczeń

  Przydatne informacje

  Szczegółowe informacje o kredycie

  Kredyt inwestycyjny przeznaczony jest na:

  • finansowanie inwestycji samorządowych, w tym wyprzedzające finansowanie działań finansowanych ze środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej
  • spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu emisji papierów wartościowych oraz zaciągniętych pożyczek i kredytów
  • refinansowanie wydatków poniesionych w roku budżetowym, w którym jednostka samorządowa ubiega się o kredyt
  • finansowanie innych przedsięwzięć i wydatków zgodnie ze Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia

  Maksymalny okres kredytowania wynosi 180 miesięcy (dopuszcza się możliwość wydłużenia okresu kredytowania zgodnie ze Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia)

  Atrakcyjne oprocentowanie kredytu – zmienne.

  Udzielamy kredytów w złotówkach, co oznacza, że są one wolne od ryzyka kursowego i kosztów przewalutowania.

  Spłata kredytu następuje w ratach miesięcznych lub kwartalnych oraz w kwotach ustalonych w umowie kredytowej, dopasowanych do budżetu jednostki.

  Zabezpieczenie kredytu jest ustalane indywidualnie z Bankiem oraz zgodnie ze Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia.

  Aby dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego w celu kontaktu z naszą doświadczoną kadrą. Zapraszamy również do naszych placówek.

  Bank Spółdzielczy w Czyżewie

  Centrala Banku
  ul. Szkolna 52, 18-220 Czyżew
  86 275 50 05

  Oddział w Bogutach
  ul. Aleja Jana Pawła II 55, 07-325 Boguty-Pianki
  86 277 50 77

  Punkt Obsługi Klienta
  ul. Duży Rynek 4, 18-220 Czyżew
  86 275 59 28
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Zastrzeżenia kart dla Klientów 

  • (+48) 86 215 50 50 (z telefonów komórkowych lub z zagranicy, opłata wg taryfy operatora)
  • (+48) 828 828 828 (ogólnopolski system zastrzegania kart, z telefonów komórkowych i stacjonarnych, z kraju i z zagranicy, koszt wg taryfy operatora)

  Reklamacje

  W Banku Spółdzielczym w Czyżewie zawsze staramy się, żeby nasze produkty i usługi spełniały Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz zastrzeżenia, możesz złożyć reklamację. Każda opinia jest dla nas cenna. Jak złożyć reklamację przeczytasz TUTAJ.

  Znajdziesz nas też tutaj

  Bank Spółdzielczy w Czyżewie z siedzibą w Czyżewie przy ul. Szkolnej 52, 18-220 Czyżew, wpisany przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000153001, NIP: 723-11-37-843, REGON: 000494433, BIC CODE (SWIFT): POLUPLPR.