Skip to main content

Lokata UNIPROGRES

  Lokata UNIPROGRES to zupełnie inna forma lokowania i pomnażania oszczędności, która daje możliwość swobodnego dostępu do własnych środków. Decydując się na lokatę Uniprogres, możesz wcześniej zerwać umowę i wypłacić środki w dowolnym momencie. Co więcej, nie stracisz całego wypracowanego zysku, a jedynie nie zostanie Ci wypłacone oprocentowanie za okres, w którym została zerwana umowa.

  Dlaczego warto?

  zakładasz lokatę tak jak Ci wygodnie,
  w placówce Banku lub w Systemie Bankowości Internetowej

  atrakcyjne oprocentowanie

  niska kwota minimalna – możesz założyć lokatę już od 1 000 zł

  im dłużej oszczędzasz, tym więcej zyskujesz

  środki zgromadzone na koncie są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny

  Przydatne informacje

  Co otrzymujesz wybierając lokatę UNIPROGRES?

  Możliwość założenia lokaty zarówno w placówce jak i w Systemie Bankowości Internetowej.

  Okres umowny lokaty wynosi 12 miesięcy i jest podzielony na 3 podokresy trwania lokaty.

  Atrakcyjne oprocentowanie zmienne według stopy procentowej odrębnej w każdym 4-miesięcznym okresie trwania lokaty.

  Okres trwania lokaty
  (1 – 4 miesiąc)
  (5 – 8 miesiąc)
  (9 – 12 miesiąc)
  Stopa procentowa
  3,00%
  5,00%
  7,00%

  Lokata ma charakter nieodnawialny (po zakończeniu 12-miesięcznego okresu umownego, środki zostaną przeksięgowane na rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub rachunek bieżący, z którego została założona lokata.

  Lokata dostępna jest dla Klientów posiadających w Banku Spółdzielczym w Czyżewie rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub rachunek bieżący, prowadzony w złotych.

  Odsetki naliczane są za dotrzymanie każdego 4-miesiecznego okresu trwania lokaty i są dopisywane do lokaty na koniec każdego dotrzymanego okresu, tj. co 4 miesiące. Odsetki od środków pieniężnych zgromadzonych na lokacie są dopisywane do lokaty w pierwszym dniu roboczym po zakończeniu dotrzymanego 4-miesięcznego okresu oszczędzania.

  Aby dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego w celu kontaktu z naszą doświadczoną kadrą. Zapraszamy również do naszych placówek.

  Bank Spółdzielczy w Czyżewie

  Centrala Banku
  ul. Szkolna 52, 18-220 Czyżew
  86 275 50 05

  Oddział w Bogutach
  ul. Aleja Jana Pawła II 55, 07-325 Boguty-Pianki
  86 277 50 77

  Punkt Obsługi Klienta
  ul. Duży Rynek 4, 18-220 Czyżew
  86 275 59 28
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Zastrzeżenia kart dla Klientów 

  • (+48) 86 215 50 50 (z telefonów komórkowych lub z zagranicy, opłata wg taryfy operatora)
  • (+48) 828 828 828 (ogólnopolski system zastrzegania kart, z telefonów komórkowych i stacjonarnych, z kraju i z zagranicy, koszt wg taryfy operatora)

  Reklamacje

  W Banku Spółdzielczym w Czyżewie zawsze staramy się, żeby nasze produkty i usługi spełniały Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz zastrzeżenia, możesz złożyć reklamację. Każda opinia jest dla nas cenna. Jak złożyć reklamację przeczytasz TUTAJ.

  Cookies
  Znajdziesz nas też tutaj

  Bank Spółdzielczy w Czyżewie z siedzibą w Czyżewie przy ul. Szkolnej 52, 18-220 Czyżew, wpisany przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000153001, NIP: 723-11-37-843, REGON: 000494433, BIC CODE (SWIFT): POLUPLPR.