• Kredyt konsolidacyjny

  Kredyt konsolidacyjny

  Masz kłopoty z pilnowaniem terminów płatności kliku rat kredytowych? Zastąp wszystkie swoje zobowiązania finansowe jednym kredytem konsolidacyjnym!

  Dlaczego warto?

  zamiana kilku rat w różnych bankach na jedną niższą i wygodną ratę, dopasowaną do Twoich możliwości

  możliwość konsolidacji kilku produktów kredytowych

  długi okres kredytowania – do 25 lat

  możliwość otrzymania dodatkowych środków na dowolny cel,
  nawet do 100 000 zł

  Przydatne informacje

  Szczegółowe informacje o kredycie

  Kredyt konsolidacyjny może być przeznaczony na spłatę następujących zobowiązań:

  • kredyt lub pożyczka gotówkowa
  • kredyt lub pożyczka samochodowa
  • limit w karcie kredytowej
  • limit w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym
  • kredyt lub pożyczka hipoteczna
  • kredyt mieszkaniowy (przy łącznym spełnieniu warunków: kredyt został w całości wypłacony, inwestycja zrealizowana, a Kredytobiorca posiada prawo własności)
  • kredyt studencki
  • kredyt lub pożyczka udzielona przez zakład pracy

  Dodatkowo możesz wnioskować o dodatkowe środki na dowolny cel, jednak nie więcej niż 100 000 zł.

  Maksymalny okres kredytowania – 25 lat.

  Oprocentowanie kredytu – zmienne (WIBOR 3M + marża).

  Udzielamy kredytów w złotówkach, co oznacza, że są one wolne od ryzyka kursowego i kosztów przewalutowania

  Spłata kredytu następuje w okresach miesięcznych, a Ty masz możliwość wyboru dnia spłaty raty, który najbardziej Ci odpowiada.

  Możliwość wyboru rodzaju rat – równe lub malejące.

  Obligatoryjnym zabezpieczeniem jest hipoteka na nieruchomości mieszkalnej. Pozostałe formy zabezpieczeń są ustalane indywidualnie z Bankiem

  Dodatkowo masz możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie Generali Życie T.U S.A.

  Oprocentowanie i opłaty

  Wyliczenia reprezentatywne dla kredytu konsolidacyjnego na dzień 4 października 2022 r.: całkowita kwota kredytu: 200.000,00 PLN; okres kredytowania: 180 miesięcy; wypłata jednorazowa; brak karencji; zmienne oprocentowanie kredytu: 13,66% w skali roku – na które składa się wskaźnik referencyjny WIBOR 3M tj. 7,16% wg stanu na dzień 4 października 2022 r. oraz marża Banku 5,00% z zastrzeżeniem, że do czasu ustanowienia hipoteki jest ona podwyższona o 1,50 pp. i wynosi 6,50% (dla potrzeb niniejszej kalkulacji przyjęto, że obniżenie oprocentowania nastąpi po 12 miesiącach od dnia wypłaty kredytu); Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 13,73%; 180 miesięcznych równych rat, przy czym pierwsze 12 rat w wysokości 2.617,95 PLN, następne w wysokości 2.428,93 PLN i ostatnia rata w wysokości 4.362,75 PLN. Całkowity koszt kredytu 246.458,46 PLN, w tym: suma odsetek w całym okresie kredytowania: 241.409,46 PLN, prowizja za udzielenie kredytu: 2,50 % kwoty kredytu wynosząca 5.000,00 PLN, podatek od czynności cywilnoprawnych 19,00 PLN, opłata za odpis KW: 30,00 PLN. Całkowita kwota do zapłaty wynosi: 446.458,46 PLN.

  W całkowitym koszcie kredytu Bank nie uwzględnia następujących kosztów: kosztu ubezpieczenia kredytowanej nieruchomości spoza oferty Banku oraz kosztu wyceny nieruchomości, gdyż nie jest dostawcą tych usług dodatkowych dla konsumenta. Ponadto Kredytobiorca dodatkowo ponosi koszty związane z ustanowieniem hipoteki, które nie są wliczane do całkowitego kosztu kredytu i RRSO.

  Informacje o całkowitej kwocie kredytu, całkowitym koszcie kredytu, całkowitej kwocie do zapłaty przez konsumenta oraz rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania powinny być analizowane łącznie z formularzem informacyjnym udostępnianym przez Bank przed zawarciem umowy o kredyt.

  Kalkulator kredytowy
  Invalid Input
  Invalid Input
  Pole wymagane

  Wyliczenia dokonane za pomocą powyższego kalkulatora mają charakter orientacyjny i przykładowy. Służą wyłącznie celom informacyjnym i nie powinny być traktowane jako oferta, rekomendacja, zaproszenie do zawarcia umowy kredytu ani usługa doradztwa.

  Informacje wyżej podane powinny być analizowane wyłącznie z formularzem informacyjnym udostępnianym przez Bank przed zawarciem umowy o kredyt. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta, na podstawie przekazanych przez niego informacji. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

  Pole wymagane
  Niepoprawny format
  Pole wymagane
  Pole wymagane
  Odśwież Pole wymagane

  Aby dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego w celu kontaktu z naszą doświadczoną kadrą. Zapraszamy również do naszych placówek.

  Bank Spółdzielczy w Czyżewie

  Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych

  Zastrzeżenia kart dla Klientów 

  • (+48) 86 215 50 50 (z telefonów komórkowych lub z zagranicy, opłata wg taryfy operatora)
  • (+48) 828 828 828 (ogólnopolski system zastrzegania kart, z telefonów komórkowych i stacjonarnych, z kraju i z zagranicy, koszt wg taryfy operatora)

  Reklamacje

  W Banku Spółdzielczym w Czyżewie zawsze staramy się, żeby nasze produkty i usługi spełniały Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz zastrzeżenia, możesz złożyć reklamację. Każda opinia jest dla nas cenna. Jak złożyć reklamację przeczytasz TUTAJ.

  Znajdziesz nas też tutaj

  Bank Spółdzielczy w Czyżewie z siedzibą w Czyżewie przy ul. Szkolnej 52, 18-220 Czyżew, wpisany przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000153001, NIP: 723-11-37-843, REGON: 000494433, BIC CODE (SWIFT): POLUPLPR.