• DealingBPS
 • DealingBPS

  DealingBPS

  Usługa DealingBPS umożliwia zawieranie transakcji wymiany walutowej pomiędzy Klientem a Bankiem w trybie online. Samodzielnie poprzez platformę (zakładkę) w bankowości internetowej klient podejmuje decyzje dotyczące kupna/sprzedaży, akceptując kurs wskazywany w DealingBPS. Proces jest w pełni zautomatyzowany, co umożliwia szybką realizację transakcji, a jednocześnie minimalizuje ryzyko wystąpienia błędów.

  Posiadanie dostępu do Platformy Walutowej oraz transakcje wymiany walut są bezpłatne.

  Dlaczego warto?

  szybka wymiana waluty w dowolnym miejscu i czasie
  bezpłatny dostęp do platformy walutowej
  składanie ofert kupna lub sprzedaży waluty po określonym kursie
  dostęp do aktualnych i atrakcyjnych kursów walut
  możliwość szybkiego reagowania na zmiany sytuacji na rynku walutowym
  brak dodatkowych opłat za zawierane transakcje
  bezpieczeństwo operacji walutowych

  Przydatne informacje

  Jak skorzystać?

  W celu uruchomienia DealingBPS należy:

  • posiadać dostęp do Bankowości Internetowej
  • podpisać Umowę Ramową zawierania Transakcji wymiany walutowej
  • posiadać rachunek w PLN i przynajmniej w jednej walucie obcej, tj. EUR, USD lub GBP

  Po zalogowaniu do Platformy Walutowej klient otrzymuje informacje o aktualnych kursach wymiany walut oraz ma możliwość wykonania transakcji wymiany po potwierdzonym kursie. Transakcje mogą być zawierane w trybie online, w dni robocze w godzinach od 8:00 do 14:50.

  Możliwości DealingBPS

  Platforma daje możliwość wymiany walut aż na dwa sposoby, tj. FX Spot i FX Order.

  • FX Spot – to natychmiastowa negocjowana wymiana waluty (kupna lub sprzedaży) po kursach negocjowanych opartych o bieżące kwotowania z rynku walutowego międzybankowego
  • FX Order – to warunkowa transakcja wymiany walutowej zawarta wg Ceny wskazanej przez Klienta, co oznacza, że transakcja zostanie zrealizowana wówczas gdy wskazana przez klienta cena „pojawi” się w kursach

  DealingBPS umożliwia śledzenie online kursów walutowych i szybkie reagowanie na zmiany sytuacji na rynku walutowym. Klient w momencie zawarcia transakcji winien posiadać na rachunku całą kwotę waluty niezbędną do dokonania transakcji.

  Aby dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego w celu kontaktu z naszą doświadczoną kadrą. Zapraszamy również do naszych placówek.

  Bank Spółdzielczy w Czyżewie

  Centrala Banku
  ul. Szkolna 52, 18-220 Czyżew
  86 275 50 05

  Oddział w Bogutach
  ul. Aleja Jana Pawła II 55, 07-325 Boguty-Pianki
  86 277 50 77

  Punkt Obsługi Klienta
  ul. Duży Rynek 4, 18-220 Czyżew
  86 275 59 28
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Zastrzeżenia kart dla Klientów 

  • (+48) 86 215 50 50 (z telefonów komórkowych lub z zagranicy, opłata wg taryfy operatora)
  • (+48) 828 828 828 (ogólnopolski system zastrzegania kart, z telefonów komórkowych i stacjonarnych, z kraju i z zagranicy, koszt wg taryfy operatora)

  Reklamacje

  W Banku Spółdzielczym w Czyżewie zawsze staramy się, żeby nasze produkty i usługi spełniały Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz zastrzeżenia, możesz złożyć reklamację. Każda opinia jest dla nas cenna. Jak złożyć reklamację przeczytasz TUTAJ.

  Znajdziesz nas też tutaj

  Bank Spółdzielczy w Czyżewie z siedzibą w Czyżewie przy ul. Szkolnej 52, 18-220 Czyżew, wpisany przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000153001, NIP: 723-11-37-843, REGON: 000494433, BIC CODE (SWIFT): POLUPLPR.