Skip to main content
 • Bonusowe piątki
 • 100 zł za 200 zł BONUSOWE PIĄTKI

  100 zł za 200 zł BONUSOWE PIĄTKI

  Zapłać kartą Mastercard© z Grupy BPS na stacji benzynowej za min. 200 zł i odbierz e-vouchery o wartości 100 zł w Programie Bezcenne© Chwile.

  NAGRADZAMY ZA TWOJE TANKOWANIE

  W piątek pojedź na dowolną stację benzynową

  Zatankuj, skorzystaj z myjni lub zrób zakupy za min. 200 zł

  Zapłać kartą Mastercard® wydaną przez Banki z Grupy BPS

  Zaloguj się do programu Mastercard® Bezcenne® Chwile i odbierz e-vouchery o wartości 100 zł

  Nagrody o wartości 100 zł możesz odebrać aż 3 razy – jeden raz w każdym miesiącu, w 
  sumie nawet 300 zł

  Możesz odebrać e-vouchery na zakupy m.in. w:

  Najczęściej zadawane pytania:

  Kto może wziąć udział w promocji?

  Wszyscy klienci Banków z Grupy BPS, którzy mają kartę Mastercard©, która może brać udział w programie Bezcenne© Chwile. Dotyczy to klienta indywidualnego, jak i również biznesowego.

  Ile razy mogę wziąć udział w promocji?

  W każdym miesiącu można odebrać raz 100 zł. Promocja trwa przez 3 miesiące (od lipca do września 2024 r.), więc można w sumie odebrać 300 zł.

  Jak sprawdzić, czy moja karta bierze udział w programie Bezcenne© Chwile?

  Wejdź na stronę bezcennechwile.mastercard.pl, wpisz pierwsze 8 cyfr Twojej karty i sprawdź, czy Twoja karta bierze udział w programie Bezcenne© Chwile.


  Promocja trwa do 30.09.2024 r. lub do wyczerpania puli nagród i obejmuje płatności zrealizowane w piątki na stacjach benzynowych. Dotyczy kart debetowych lub kredytowych Mastercard® wydanych przez Bank Spółdzielczy w Czyżewie. Uczestnik może otrzymać maksymalnie 1 nagrodę w miesiącu. Nagrody wydawane są w postaci punktów, w wysokości 8000, które można wymienić na nagrody przypisane dla wartości zdobytych punktów w katalogu nagród (w tym na e-vouchery) w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile. Zdobycie nagród jest uzależnione od spełnienia warunków Promocji określonych szczegółowo w regulaminie. Udział w Promocji jest dobrowolny. Organizatorem Promocji jest Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie.

  Sprawdź szczegóły w Regulaminie promocji lub w placówce banku. 

  Cookies
  Znajdziesz nas też tutaj

  Bank Spółdzielczy w Czyżewie z siedzibą w Czyżewie przy ul. Szkolnej 52, 18-220 Czyżew, wpisany przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000153001, NIP: 723-11-37-843, REGON: 000494433, BIC CODE (SWIFT): POLUPLPR.