• Aktualności
  • Relacja z Zawodów Wspinaczkowych o Puchar Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Czyżewie

15-07-2014

W dniu 13 lipca 2014 r. Bank Spółdzielczy w Czyżewie, po raz kolejny brał aktywny udział w organizowanych corocznie przez Gminę Czyżew - Dniach Czyżewa.

Tego dnia od godz. 14:00 w na terenie Stadionu w Czyżewie przy stoisku Banku, na uczestników imprezy czekali pracownicy Banku. Wszyscy uczestnicy przy wejściu na teren imprezy mogli otrzymać od Banku, m. in. czapki, balony, smycze, torby ekologiczne oraz wiele innych gadżetów z logo Banku.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się - zorganizowane przez Bank Spółdzielczy w Czyżewie we współpracy z Dynamik Szkoła Sportów Górskich – Zawody Wspinaczkowe o Puchar Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Czyżewie.

Zawody odbyły się w dwóch kategoriach:

• I kategoria - osoby w wieku od 13 do 18 lat (wspinaczka na drodze o niższym stopniu trudności)
  • II kategoria - osoby, które ukończyły 18 lat (wspinaczka na drodze o wyższym stopniu trudności)

i polegały na pokonaniu właściwej drogi na ściance wspinaczkowej w jak najkrótszym czasie.
Na zwycięzców czekały puchary oraz atrakcyjne nagrody pieniężne.

Do zawodów przystąpiło w sumie 37 osób, w tym 13 osób w I kategorii oraz 24 osoby w II kategorii. Tymi, którzy w najkrótszym czasie wspięli się na ściankę i zdobyli ufundowane przez Bank nagrody byli:

• w kategorii I – osoby w wieku od 13 do 18 lat (wspinaczka na drodze o niższym stopniu trudności):
    • I miejsce zdobył Rafał Adamczyk, zam. Drewnowo Gołyń z czasem 00:16:25, za co otrzymał Puchar Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Czyżewie oraz nagrodę pieniężną w wysokości 400 zł.
    • II miejsce zdobył Sebastian Dębowski, zam. Czyżew z czasem 00:17:22, za co otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości 200 zł.
    • III miejsce zdobył Franciszek Saniewski, zam. Zaręby Święchy z czasem 00:18:56, za co otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości 100 zł.
  • II kategoria – osoby, które ukończyły 18 lat (wspinaczka na drodze o wyższym stopniu trudności):
    • I miejsce zdobył Łukasz Adamczyk, zam. Drewnowo Gołyń z czasem: 00:25:16, za co otrzymał Puchar Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Czyżewie oraz nagrodę pieniężną w wysokości 400 zł.
    • II miejsce zdobył Leszek Pieńkos, zam. Czyżew z czasem 00:29:47, za co otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości 200 zł.
    • III miejsce zdobył Rafał Rudziński, zam. Stasin z czasem: 00:30:37, za co otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości 100 zł.

Ze ścianki mogły także skorzystać osoby nie biorące udziału w zawodach oraz dzieci.

Jak się okazało ścianka wspinaczkowa i zawody dostarczyły wielu niezapomnianych wrażeń. Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach i dobrą zabawę!

Znajdziesz nas też tutaj

Bank Spółdzielczy w Czyżewie z siedzibą w Czyżewie przy ul. Szkolnej 52, 18-220 Czyżew, wpisany przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000153001, NIP: 723-11-37-843, REGON: 000494433, BIC CODE (SWIFT): POLUPLPR.