• Aktualności
  • Bezpieczne płatności w internecie z usługą 3D Secure

Bezpieczne płatności w internecie z usługą 3D Secure

12-08-2021

Uprzejmie przypominamy, że obecnie funkcjonująca w Banku usługa 3D Secure będąca dodatkowym zabezpieczeniem płatności kartą w internecie, została zmodyfikowana zgodnie ze zmianami przepisów dotyczących wymogu silnego uwierzytelniania transakcji.

Co to oznacza?

Jeśli płacisz kartą płatniczą w sklepie internetowym, który obsługuje 3D Secure, możesz zostać poproszony o dodatkowe potwierdzenie transakcji.

Na czym to polega?

Dodatkowe potwierdzenie polega na dodaniu, obok aktualnie funkcjonującego obowiązku, podania jednorazowego kodu przesyłanego w formie SMS, drugiego kodu PIN dedykowanego
dla usługi 3D Secure.

Jak to zrobić?

Wystarczy zalogować się do portalu KartoSFERA na stronie https://www.kartosfera.pl/ i nadać kod PIN do transakcji internetowych. Szczegółowe informacje w opublikowanej niżej instrukcji.

Znajdziesz nas też tutaj

Bank Spółdzielczy w Czyżewie z siedzibą w Czyżewie przy ul. Szkolnej 52, 18-220 Czyżew, wpisany przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000153001, NIP: 723-11-37-843, REGON: 000494433, BIC CODE (SWIFT): POLUPLPR.