Pozostałe usługi

BLIK_top

BLIK - Kliknij i zobacz jakie to proste!

W Aplikacji mobilnej Nasz Bank dostępna jest usługa BLIK, dzięki której możliwe jest przeprowadzanie transakcji (wypłaty i płatności za zakupy) z wykorzystaniem sześciocyfrowego kodu wyświetlanego w aplikacji mobilnej, który służy do akceptowania operacji na telefonie – generujesz jednorazowy kod, przepisujesz, akceptujesz i gotowe…

Transakcje BLIK są bezpieczne, wygodne, realizowane szybko bez zwłoki i pozbawione ryzyka przechwycenia przez niepowołane osoby danych klienta. W trakcie akceptacji transakcji jest możliwość ponownej weryfikacji jej na ekranie telefonu. Usługi BLIK dają możliwość przeprowadzania transakcji przy użyciu smartfona, bez konieczności posiadania przy sobie kart płatniczych.

W ramach usługi BLIK w Aplikacji mobilnej Nasz Bank jest możliwość wypłaty gotówki w bankomatach, płatności za zakupy w sklepach internetowych i stacjonarnych przy użyciu terminali płatniczych oraz realizowania przelewów na telefon BLIK.

Gdzie i jak korzystać z usług BLIK?

BLIK - Sprawdź co zyskujesz

Jakie limity obowiązują przy płatnościach BLIK?

 

A może chciałbyś skorzystać z pozostałych usług?

Jeśli chcesz się ubezpieczyć, wysłać pieniądze za granicę, doładować telefon lub zastrzec dokument - zrobimy to dla Ciebie.

Wybierz jedną z pozostałych usług.

Dla wszystkich

Ubezpieczenia

Dla wszystkich

Przekazy
Western Union

Dla wszystkich

Przelewy
zagraniczne

Dla wszystkich

Przelewy
natychmiastowe

Dla wszystkich

Doładowania
telefonów

Dla wszystkich

Zastrzeganie
dokumentów